Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkodër, vetëvritet polici, të pazbardhura ende shkaqet

policia-shkoderNjë efektiv i policisë së Shkodrës është vetëvrarë këtë të diele me armën e tij të shërbimit.

Burime nga policia e këtij qyteti bëjnë me dije se viktima është Luigj Nikaj, 60 vjeç.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë grupi hetimor i cili ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e vetëvrasjes.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet