Shkodër, plagoset me armë 32-vjeçari, policia nis hetimet

Aktualitet

policia-shkoderPolicia e Shkodrës njoftoi sot plagosjen me armë të një 31-vjeçari në fshatin Golem, komuna Rrethina.

Burimet zyrtare kanë thënë se me date 08.02.2015 ora 16.41 eshte marre njoftim nga urgjenca spitalit Shkoder per nje person te plagosur me arme zjarri.

Sipas policisë, pas verifikimeve eshte shtetasi Rr. Sh, 32 vjec me banim ne fshatin Golem komuna Rrethina Shkoder, ka nje goditje me arme zjarri ne kofshem e majte pa rrezik per jeten, sipas shpjegimeve te te demtuarit eshte plagosur ne nje rruge fshati ne fshatin Vilze komuna Postribe ne rrethana te paqarta.

Po kerkohet vendi ngjarjes dhe ne perfundim do dergohet informacion i plote.

ME TE LEXUARAT