Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Një gjoks seksi si i Fjollës (Foto)

fjollKëngëtarja Fjolla Morina ka postuar disa foto shumë seksi në faqen e saj Instagram.  Fjolla Morina hynë në mesin e atyre këngëtarëve që shpesh di të provokojë me fotot në rrjetet sociale. Kështu paraqitet ajo në disa foto që ka postuar para disa momenteve në Instagram, ku në pah ajo ekspozon gjoksin e saj, shumë seksi. Shijoni këto foto të Fjollës. Kosovarja-KS

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet