Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Jep dorëheqjen drejtori i portit të Durrësit Selim Belortaja

belortajaDrejtori i Portit të Durrësit Selim Belortaja u vetelargua me doreheqje nga ky post. Njoftimin per ngjarjen Belortaja e ndau me miqte ne rrjetin social Facebook, ku nder te tjera pohon se ende nuk eshte vendosur nese ai do marre nje tjeter post.  
Mesohet se Doreheqjen Belortaja ia ka paraqitur bordit drejtues te portit, i cili pritet të marrë një vendim.
Selim Belortaja ishte per mbi një vit drejtor i Autoritetit Portual,  dhe ka zera qe doreheqja nga posti i eshte kerkuar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet