Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

I burgosuri sulmon oficerët e burgut më ujë të nxehtë

burgNjë i burgosur në Burgun e Dubravës ka sulmuar dy oficerë të shërbimit korrektues, derisa ata po ua shpërndanin drekën të burgosurve.

Sulmi është bërë të shtunën me një enë me ujë të nxehtë, i cili u është hedhur oficerëve korrektues në fytyrë.

Ata sipas raportit të policisë kanë marrë lëndime në këtë pjesë të trupit dhe pastaj janë trajtuar në spitalin e Pejës për t’u liruar më vonë në shtëpi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet