Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja zihet duke mashtruar, i dashuri bën një ikje “mahnitëse” (Video)

gruja2Në Brazil një grua është zënë nga burri i saj duke e mashtruar me një burrë tjetër. Ai ishte i hidhëruar shumë dhe kjo ka bërë që i dashuri i gruas së tij të bëjë një ikse qesharake. Shikojeni në videon më poshtë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet