Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fier-Vlorë, automjeti humb kontrollin e del nga rruga plagosen 4 persona

ambulanca14Një aksident rrugor me pasojë plagosjen e katër personave është shënuar ditën e sotme në aksin Fier-Vlorë.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Panaja ku një automjet tip Benz me targa AA 764 KG ka humbur drejtimin duke dalë nga rruga.

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 4 persona të cilët ndodheshin në automjet, por identiteti i tyre nuk dihet ende.

Policia e mbërritur në vendin e ngjarjes kanë nisur punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet