Bleona del sërish vetëm me rrjetë (Foto)

Kliko per me shume info

bleonÇdo gjë për të qenë në qendër të vëmendjes. Kjo duket se është motoja e këngëtares shqiptare Bleona Qerreti. Kjo e fundit duket se e shijoi skandalin e parë dhe ka vendosur që të bëjë një tjetër edhe pse nuk është ai i bujshëm. Ajo ka vendosur të vishet sërish me rrjetë, tashmë që të të gjithë e identifikojnë me këtë të fundit.

Në ceremonin festive të organizuar nga Revista OK, përpara ndarjes së çmimeve “Grammy 2015”,  Bleona zgjodhi të vishej me një xhaketë të zezë, pantallona të shkurtra dhe geta prej rrjete. Në llogarinë e saj në Facebook ajo ka publikuar këto foto nga Party i revistës OK, duke lënë surprizë veshjen që ka zgjedhur këtë herë për tapetin e kuq të “Grammy 2015″. Kosovarja-KS

Kliko per me shume info
loading...

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here