Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Moore refuzon të shkruajë fjalimin fitues për Oscar

mooreAktorja Julianne Moore ka treguar se nuk do ta përgatisë fjalimin fitues për çmimin Oscar në rast se e fiton për aktoren më të mirë këtë vit.

Ajo është nominuar për çmimin prestigjioz për rolin në filmin “Still Alice” dhe duket se këtë vit nuk ka konkurrencë, por ajo nuk do që të përgatisë ndonjë fjalim për ta pranuar çmimin pasi që nuk do që t’i sjellë fat të keq.

Moore është nominuar edhe katër herë tjera dhe asnjëherë nuk ka marrë çmimin dhe tani do që t’ia lë në dorë fatit gjithçka që do të ndodhë atë natë.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet