Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tenisti britanik Andy Murray martohet në prill

ciftiTenisti britanik Andy Murray dhe e dashura e tij, Kim Sears, kanë njoftuar se në muajin prill do të martohen.

Cifti do të martohet më 11 prill në hotelin e tij që gjendet në qytetin Dunblane të Skocisë.

Tenisti dhe Sears u fejuan në muajin nëntor të vitit të kaluar ndërsa ishin njoftuar në vitin 2005 gjatë turneut US Open.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet