Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shkodër, kapet nga policia me armë pa leje

policia-shkoderMë datë 05.02.2015 u bë arrestimi  në flagrancë i shtetasit  Leonard  Selvija, vjeç 23, banues në fshatin Shtoj Ri, Shkodër, pasi gjatë një kontrolli personal  të ushtruar nga ana e sherbimeve të policisë  në çantën e  tij iu gjet një armë zjarri pistoletë me siperfaqe të luçiduar (kromuar) me një krëhër me pesë fishekë.

Materialet i kaluan  Prokurorisë së rrethit Shkodër per hetime te metejshme në bazë të  nenit 278 i K. Penal.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet