Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Fitimet e Twitter-it kalojnë pritjet

twiterTwitter ka raportuar humbje neto në vlerë prej 125 milionë dollarësh, në çerekun e katërt të vitit 2014, duke hedhur poshtë pritjet e analistëve.

Twitter po ashtu ka thënë se të ardhurat janë rritur më shpejt sasa që ka pritur, përkatësisht në 479 milionë dollarë në periudhën tetor-dhjetor 2014.

Përdorues aktivë të rrjetit social kanë qenë 288 milionë, një rritje kjo prej 20 për qind nga viti paraprak.

Megjithatë, rritja në tremujorin e fundit, sipas analistëve, ka qenë dukshëm më e ngadalshme.

 

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet