Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Angela Martini, super-seksi në bikini të zeza

angela-bikiniBukuroshja Angela Martini pozon ne bikini duke traguar linjat e saj perfekte fizike.

Modelja Shqiptare me karriere disa vjecare ne Kanada, ka ndare me fansat e saj fotot e sesionit te ri te imazheve ne te cilin eshte angazhuar se fundi.

New Polarioids e ka quajtur Angela kete fotosesion ku eshte shfaqur me te brendshme te zeza duke nxjerre ne pah fizikun e saj.

Modelja nga Shkodra, here pas here terheq vemendjen e medias me fotot e saj nga fushata te ndryshme modelingu duke kofirmuar veten si nje nga ikonat e bukurise shqiptare.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.