Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

17 të vdekur nga zjarri në Kinë

zja kinSë paku 17 njerëz janë raportuar të vrarë nga zjarri në një treg në jug të Kinës. Raportet thonë se zjarri ka ndodhur në provincën Guangdong. Ekipet e shpëtimit janë ende në kërkim të viktimave që mund të jenë bllokuar nën rrënoja. Shkaku i zjarrit është duke u hetuar. Rel

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet