Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta Online, balkan, lajme live 24

Tiranë, makina aksidenton për vdekje 20-vjecarin

aksidenti-shkoderNjë aksident me pasojë vdekjen e një kalimtari në moshë të re ka ndodhur në fshatin Bërxullë të Tiranës.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e të enjtes, kur mjeti me targa TR 4401 H, që drejtohej nga një 20-vjeçar aksidentoi për vdekje një shtetas, identiteti i të cilit ende nuk bëhet i ditur.

Policia shoqëroi në komisariat drejtuesin e mjetit, ndërkohë që kanë nisur hetimet për të zbardhur rrethanat e ngjarjes.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.