Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Shakira nxjerr foton e parë të fëmijës së dytë, Sashës (Foto)

shakPak ditë më parë, ylli i muzikës, Shakira, ka sjellë në jetë fëmijën e saj të dytë, një bebe të seksit mashkull, të cilin e ka quajtur Sasha. Vetëm sot, ajo ka vendosur të publikojë një foto të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin, Gerard Pique, të cilën ju mund ta gjeni më poshtë. Menjëherë pas publikimit, ajo ka marrë urime të shumta nga fansat si dhe nga miqtë e kolegët e saj. “Kam këmbët e babait tim. Duket se kam luajtur futboll gjithë jetën time”,- shkruan këngëtarja, shkrim i cili është publikuar në gjuhën spanjolle dhe në atë angleze. Shakira ka edhe një fëmijë tjetër me bashkëshortin e saj Pique, të cilin e ka sjellë në jetë rreth dy vite më parë. Ai është i vogli Milan. Kosovarja-Ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet