Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Man.United jep Januzajn për mbrojtësin e PSG-së

januzaj2014Trajneri i Manchester United, Louis van Gaal, është duke e kërkuar mbrojtësin e PSG-së, Marquinhos.

E, për të siguruar shërbimet e tij, holandezi ka menduar që në ofertë përfshijë edhe një talent nga skuadra e tij.

Bëhet fjalë për kosovarin, Adnan Januzaj, të cilin Van Gaal e mendon ta largojë gjatë verës./express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet