Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ky është “Kartoni i Kuq” më qesharak në historinë e futbollit

Ky rast do t’iu shuajë dyshimet për kartonin e kuq më qesharak që keni parë ndonjëherë.

Gjatë ndeshjes Dnipro-Karpaty, e zhvilluar në kuadër të futbollit ukrainas, futbollisti i vendësve, Samuel Inkoom, e merr sinjalin që duhet të zëvendësohet.

Duke shkuar drejt bankinës për t’ia lëshuar vendin bashkëlojtarit, ai e heq fanellën.

Një gjë e tillë nuk i ikë gjyqtarit kryesor, që ia tregon kartonin e dytë të verdhë dhe e përjashton nga loja./express

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet