Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja si e uron Seldi, Sinan Hoxhën për fejesën

seldiKëngëtari simpatik Seldi Qalliu, arriti që për një kohë të shkurtër të marrë zemrat e publikut. Ai njihet edhe nga spektakli “Big Brother”, tek bëri shumë fansa, por famën në karrierën e muzikës e bëri prej që filloi të bashkëpunojë me këngëtarin tonë shumë të njohur Sinan Hoxhën.

Janë të njohura duetet e këtyre dy këngëtarëve, të cilët ka kohë që nuk janë bashkë as në bashkëpunim në muzikë, por as në shoqëri.

Dihet tashmë, se Sinani para pak ditësh e bëri publike të dashurën e vet, Andrra Destani, me të cilën i ndërruan edhe unazat e fejesës, të cilën ia uruan shumë miq e kolegë, përveç Seldit, i cili në vend të urimit ka postuar një foto me të dashurën e vet, për të cilën nuk kemi detaje se kush është as prej nga është. E bëri Seldi këtë me qëllim apo nga xhelozia se Sinani u fejua nuk mund ta dimë.

Sidoqoftë edhe Seldit i urojmë lidhjen e re me këtë femër, për të cilën pa dyshim do mësojmë detaje më vonë. /Kosovarja/

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet