Ja makina me të cilën lëvizte Stresi kur u arrestua nga policia

Showbiz

makina-stresiArkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit si Stresi, disa ditë më parë u arrestua nga policia duke drejtuar makinën e tij në gjendje të dehur dhe pa patentë.

Ai ka bërë publike foton e makinës së bllokuar në komisariatin e policisë. Më pas, ai i shpëtoi policisë dhe iku nga Komisariatit Nr 3 ndërsa për momentin gjendet në arrati.

Kjo është makina e Stresit, Mercedes-Benz CLS e cila është sekuestruar dhe gjendet në parkingun në Drejtorinë e Qarkullimit Rrugor në Tiranë.

Automjeti me policinë, por i Zoti është me Zotin-ka shkruar Stresi në faqen e tij zyrtare.

ME TE LEXUARAT