Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

E frikshme, ja si shpërthen telefoni Galaxy S3 brenda bankës


Një telefon samsung Galaxy S3 ka shpërthyer në mënyrë të papritur.

Ngjarja ka ndodhur në një bankë në Tajlandë, në provincën Suphanburi, njoftojnë mediat.

Telefoni i punonjësit të bankës ka shpërthyer në flakë ndërsa ngjarja është filmuar nga kamerat.

Për fat të mirë nuk ka pasur njeri aty pranë në momentin kur ndodhi shpërthimi i telefonit.

Kjo nuk është ngjarja e parë e tillë me smartphonet, pasi në mënyrë të vazhdueshme ka pasur denoncime nga përdoruesit për shpërthimin e telefonave.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet