Lajmi Fundit
Lajmi i Fundit, Lajme Shqip, Gazeta, Informacione nga Shqiperia

Berlinalja, modelja gjermane zhvishet në mes të Berlinit

zhvishet-modelja-berlinaleNjë promovim seksi. Aktorja e modelja gjermane Micaela Schäfer ka ditur si të tërheqë vëmendjen me disa foto super seksi.
Bukuroshja ka pozuar nudo gjatë Berlinales në mes të Bulevardit në Berlin për të promovuar aktivitetin kulturor që mbahet në këtë rast.
Modelja gjermane e shoqëroi setin e saj fotografik me disa poza me arushë.
Micaela, e cila nuk ka turpduke pozuar para aparatëve ka zgjedhur të vendosë arushë mbi kokën e saj dhe në zonat intime.
E zhveshur krejtesisht ne trupin e saj, modelja gjermane ka ditur te fshehe zonat intime te trupit me arusha te vegjel te vendosur tek gjoksi dhe ne mes.
Megjithe keto “pengesa”, bukuroshja duket me seksi se kurre.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Leave A Reply

Your email address will not be published.