Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

2 aksidente me pasojë vdekjen në Tiranë dhe Korcë

aksidenti-korceDy kalimtarë kanë humbur jetën mëngjesin e sotëm, pasi janë përplasur nga makina.

Aksidenti i parë ndodhi në lagjen 18 të qytetit të Korçës, ku humbi jetën B. Karaj. Drejtuesi i automjetit tip “BMW” me targa AA 76 IR, u largua nga vendi i ngjarjes dhe policia po punon për kapjen e tij.

Ndërkohë, viktima e dytë u shënua në Tiranë. 51-vjeçari Olsi Murataj humbi jetën pasi u përplas nga automjeti me targa TR 4401 H. Sipas policisë 51-vjeçari i preu rrugën automjetit, ndërsa policia shoqëroi drejtuesin e makinës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet