Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Perversi, bën akte të ulëta seksuale në tren…


Ky është momenti që është kapur nga një grua mendjeprehtë e cila ka përdorur telefonin e saj celular për të filmuar një djalë që prekte pjesët e tij private.

Nuku Cudjoe Vanonyi Calvocoressi është kapur duke bërë akte të pista ndërsa ishte ulur disa vende larg nga viktima, citon lajmifundit.al. Ata ishin të dy në një tren që udhëtonte nga Richmond në ëokingham kur viktima 33 -vjeçare, emri i së cikës nuk mund të bëhet me duhe për arsye ligjore, vë re se çfarë ishte duke bërë Calvocoressi 40 -vjeçar.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet