Lajmi Fundit
LajmiFundit, Portal me Lajme nga Shqiperia

Parashikimi i motit për sot, priten reshje në Jug të Shqipërisë

harta2015Parashikimi i motit Shqipëri: E mërkurë, 4.2.2015

Veri

Temperatura Max 7°C, Temperatura Min 1°C, Shansi për reshje 78.75%, Era: Më se e lehtë, Drejtimi i erës: Jug-Perëndim

Lindje,

Temperatura Max 6°C, Temperatura Min 1°C, Shansi për reshje 61.04%, Era: Erë e qetë, Drejtimi i erës: Jug

Jug

Temperatura Max 14°C, Temperatura Min 10°C, Shansi për reshje 81.21%, Era: Më se e freskët, Drejtimi i erës: Jug-JugLindje

Perëndim

Temperatura Max 13°C, Temperatura Min 8°C, Shansi për reshje 55.81%, Era: Më se e freskët, Drejtimi i erës: Jug

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet