Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Krejt nudo, Kim Kardashian nuk lë asgjë për ta imagjinuar

Ajo ka tronditur internetin me lakuriqësi e saj të plotë frontale në Paper Magazine.
Dhe tani Kim Kardashian e ka bërë atë përsëri, dhe këtë herë ajo nuk mban asgjë prapa.Një fotografi e re, me sa duket ka rrjedhur nga një botim i ardhshëm i revistës Love, që tregon Kim duke qëndruar në një porta, ku trupi i saj lakuriq bëhet gjithnjë e më i shndritshëm i lyer me vaj.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet