Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kolegët u kapën duke bërë seks në zyrë, ja fotot e reja

seksi-zyreeNjë çift është kapur duke bërë seks në zyrën e punës, në një zyrë të sigurimeve në Christchurch.

Marrëdhënia seksuale mes dy kolegëve u kap nga kamerat e një likali afër, mbrëmjen e së premte në zyrat e Marsh LTD kur dy punonjësit kishin lënë dritat ndezur në ndërtesë në rrugën Papanui ndërsa ata po njihnin më mirë njëri -tjetrin, citon lajmifundit.al. Burri ka rezultuar i martuar, ndërsa gruaja është fejuar së fundmi.


Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet