Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Deklarata shokues e burrit: Bëj seks me kufoma

burri-seks-kufomaNjë i punësuar në një morg në Gana ka thënë se si ai ka kryer marrëdhënie seksuale me gratë e vdekura “shumë, shumë herë” duke pretenduar se necrofilia është pjesë e trajnimit në punë.

Burri pretendoi se ai ka punuar në një morg në spitalin e mësimdhënies Korle Bu, ku ai thotë se kryente marrëdhënie seksuale me kufomat, raportoi VibeGhana.com.
Sharkur Lucas zbuloi se ai nuk ishte në gjendje për të dalë me gra normale për shkak të punës së tij “patologjike ” – kështu që në vend të kësaj ai kryente marrëdhënie seksuale me gra të vdekura.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet