Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Zbulohen grupet e anakondave në Prizren

Në fshatin Zojz të Prizrenit një qytetarë ka zbuluar disa anakonda.

Videoja është publikuar nga një qytetarë në rrjetet sociale, ku shkruan: “Sot ne fshatin. Zojz i zbuluan disa anakonda. Shiko video. E shpëtuam një familje”, ka shkruar Halil Bytyqi.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet