Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Tetë barinj japin SOS nga Fieri: Po mbytemi me 1 mijë kokë bagëti

permbytje-darezezeTete barinj kane dhene alarmin sot ne zonen e Fierit pasi jane te bllokuar ne nje zone te permbytur pa mundesi shpetimi per vete dhe bagetite e tyre.

Rreth ores 09.00 te dites se sotme barinjte kane komunikuar me familjaret dhe kerkojne ndihme.

Burimet nga Shtabi i Emergjences ne Fier, kane thene se 8 barinj kanë mbetur të bllokuar në pyllin e Darzezës për shkak të ujit.

“Tete barinjte bashke me 1 mije koke dele jane bllokuar ne vendin e quajtur Bishti i Mbretit”, kane thene me tej burimet nga shtabi lokal i emergjences.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet