Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Mustafa: Jabllanoviq nuk është pjesë e kabinetit qeveritar

isa-mustafa-vitiKryeministri i Kosovës, Isa Mustafa, ka shkarkuar ministrin për Komunitete dhe Kthim, Aleksandar Jabllanoviq, për shkak të deklaratave të tij fyese në adresë të nënave gjakovare të cilat i kanë familjarët e zhdukur gjatë luftës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet