Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ja sa do të kushtojnë Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S Edge

galaxy2015-samsungSipas AndroidPIT thuhet se çmimet e Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S Edge tashmë dihen, dhe se të njëjtat i ka marrë nga burimet e saj të besueshme.

Gjenerata e re e telefonit të mençur të Samsung, përkatësisht modeli Samsung Galaxy S6 për të cilën kompania tashmë ka dërguar ftesat zyrtare për ngjarjen në të cilën do ta prezantojë atë, me sa duket dihet edhe se sa do të kushtojë.
Sipas AndroidPIT thuhet se çmimet e Samsung Galaxy S6 dhe Galaxy S Edge tashmë dihen, dhe se të njëjtat i ka marrë nga burimet e saj të besueshme.

Bazuar në këto të dhëna, çmimet e Galaxy S6 dhe Galaxy S Edge janë sipas varianteve të cilat i zgjedh përdoruesi.

Samsung Galaxy S6 32 GB: €749
Samsung Galaxy S6 64 GB: €849
Samsung Galaxy S6 128 GB: €949
Samsung Galaxy S Edge 32 GB: €849
Samsung Galaxy S Edge 64 GB: €949
Samsung Galaxy S Edge 128 GB: €1,049

Mirëpo, nëse bazohemi në të kaluarën, çmimi i Galaxy S6 mund të jetë i përafër me 699 dollarë, ndërsa S Edge do të sillet rreth 749 dollarë, si version i lirë pa kontratë me operatorët mobil.

Megjithatë, duhet të pritet për ngjarjen zyrtare të Samsung për ta ditur sigurtë koston e modelit të ri të telefonit të Samsung, Galaxy S6.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet