Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Vazhdojnë ikjet masive nga Kosova, shqiptari lutet në lot tek autobusët


Atmosfera e dhimbshme e trishtuese mbretëroi edhe sot në mbrëmje në Stacionin e Autobusëve në Prishtinë.
Një qytetarë i përlotë ka kërkuar që mos të lëshohet Kosova.

Ai madje është përlotur dhe i ka sharë shoferët e autobusëve duke ju thënë se ata kanë faj për përfitime të veta po largojnë shumë qytetarë.zeri

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet