Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Sfidon të ftohtin aqsa i ngrin edhe…mjekra!

sfidon-ftohtinI ftohti i dimrit është dhe pjesa më e vështirë e kësaj stine.

Kjo sfide dhe vështirësi duhet të përballohen gjatë kësaj stine siç mund të përmendim dhe këtë rast ku të ngrin mjekra.

Ngjarja ka ndodhur në takimin e përvitshëm të organizuar në qytetin austriak të Techendorf.

Gjatë këtij takimi për disa ditë me radhë temperaturat e acarta sfidohen nga pesë mijë atletë, profesionistë ose jo, të cilët përformojnë në disiplina të ndryshme.

Për të parë më mirë kushtet në të cilat performojnë, mjafton të shihni mjekrat e tyre të ngrira.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet