Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Prangoset 44 vjeçari në Kurbin, kreu vepra të turpshme me një të mitur

polici-fkrujePolicia e Qarkut te Lezhes njoftoi se mbreme ora 21.00, u arrestua në flagrancë shtetasi Luan Guni, vjeç 44, banues në lagjen nr 1 Laç, Kurbin, pasi me date 31.01.2015, rreth ores 16.00, në lagjen nr 1 Laç, Kurbin, ka kryer vepra të turpshme me të miturin S. Sh. Materialet i referohen Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për vepren penale “Vepra të turpshme”, neni 108/2 i K.P.materjalet i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Kurbin për veprën penale të “Vepra të turpshme”.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet