Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pema bie mbi autobusin, plagosen tre pasagjerë

pema-autobusKabina e i një autobusi dykatësh në Londër është hedhur në toke pasi u godit nga një degë pemë.

Ngjarja ka ndodhur afër Kingsway, në rrugën kryesore të kryeqytetit të Britanisë.

Policia tha se tre pasagjerë nga 91 që ishin në autobus dhe një automobilist morën mjekimin e parë në vendin e ngjarjes, citon lajmifundit.al. Sipas autoriteteve, pasagjeret e tjerë shpëtuan për mrekulli.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet