Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Kim Kardashian do që ta shikoni këtë foto

kkkËshtë një prej personazheve më të famshme që ndoqi Super Bowl. Kim Kardashian ka ekspozuar pjesën e saj të sensualitetit ndërsa bën një selfie. Bukuroshja e njohur e shoubizit e ka ndarë këtë imazh me fansat e saj në rrjetet soiale. Efekti? Padyshim ai i dëshiruari.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet