Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Ish-aktori i ‘Power Rangers’ vret shokun e dhomës

power-rangersIsh-aktori i ‘Power Rangers’ është arrestuar pasi ka vrarë shokun e dhomës së tij. Ricardo Medina Jr.

Personazhi i njohur në film si Rejnxhëri i Kuq, është akuzuar për vrasjen e Joshua Sutter pas goditjes me një shpatë pasditen e së shtunës.
Sipas mediave, 37-vjeçari, i cili i telefonoi vetë policisë, u arrestua në Kaliforni pak momente pas ngjarjes.
Shoku i tij, Joshua Sutter, u dërgua në spital por nuk arriti të mbijetonte. Sipas faqes online TMZ, dy shokët e dhomës kishin filluar të grindeshin rreth orës 3 të drekës.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet