Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Inzaghi: Ja planet e mia për Milanin…

inzaghiiFitorja 3-1 kundër Parmës e ka bërë optimist trajnerin e Milanit, Filippo Inzaghi. Ai thotë se do të punojë për ta dërguar Milanin drejtë niveleve të larta.

“Jam i vetëdijshëm për respektin që kam në këtë klub, prandaj do të punoj që ta sjelli Milanin në nivelet më të larta”, tha Inzaghi.

Ishte pritur që ish-sulmuesi kuqezi të shkarkohet nga detyra e trajnerit, por drejtuesit e Milanit i besuan dhe disa ndeshje për të qenë trajner. Aktualisht Milani renditet në vendin e 8 me 29 pikë të grumbulluara.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet