Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Gruaja qëndron 40 vjet pa buzëqeshur, ja rezultati në fytyrë

pabuzeqeshurMund të shikoni shumë foto femrash tek qeshib dhe gëzojnë kur ato mblidhen së bashku për të shijuar fundjavat në ndonjë restorant.
Por ka gjithmonë një njeri të çuditshëm jashtë skenës së lumtur: Tess, 50 vjec, që qëndrinte me fytyrë të

ngurtësuar, ndërsa miqtë e saj gumëzhinin rreth saj, citon lajmifundit.al. As edhe një grimë buzëqeshjeje, nuk shpëton nga buzët e saj.
Ajo ka 40 vjet pa buzëqeshur, kështu që rezultati është se ajo nuk ka rrudha.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet