Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Elektrizuese dhe sensuale Katy Perry

katyKa shfrytëzuar skenën e Superbowl për të bërë një performancë elektrizuese. Këto janë fotot e realizuara nga fotoreporterët që tanimë po bëjnë xhiron e botës e përmes të cilave këngëtarja Katy Perry ekspozon sharmin femëror.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet