Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Çfarë nxjerr pasqyra kur pozon Delfina (Foto)

delfinaShqiptarja nga Munchengladbachu i Gjermanisë, Delfina Aziri, ka publikuar një fotografi mjaft ‘ngacmuese’ në rrjetet sociale. Modelja ka bërë një selfie para pasqyrës, ndërsa në reflektim i ka ekspozuar të pasmet. “E lumtur…”, ka shkruar bukuroshja krahas fotografisë.

Delfina u bë e njohur pas pozimit për versionin gjerman të revistës Playboy. Ëndrra e saj është suksesi në modelizëm, kurse nëse dështon në këtë profesion, atëherë biondja pëlqen që të merret si ndërmjetëse e pasurive të patundshme duke bërë udhëtime të shumta nëpër botë. Kosovarja-ks

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet