Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Pas kujt është dashuruar pasanikja seksi Paris Hoilton?

paris-hilton2015Për jetën e saj ka gjithmonë spekulime. Kurizoiteti se me kë është e lidhur Paris Hilton është i madh.

Bukuroshja pasanike, e cila ka mbushur 34 vjeç më 17 shkurt, ka zbuluar se është e dashuruar me këlyshin e sapomarrë, Princess Paris Jr.

Të dy janë fotografuar në Beverly Hills.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet