Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Era e fortë rrëzon pemët, dëme materiale në disa qytete

pemetttRreshjet gjate nates kane sjelle deme ne rruget e kryeqytetit dhe ne dalje te tij. Ne zonen e Mulletit rruga eshte bllokuar per disa ore per shkak te rrezimit të nje peme.

Policia rrugore dhe ekipi i Operatorit te Transmetimit te Energjise kane mberritur ne vend, ndonese lirimi i rruges eshte bere i mundur nga vete banoret. Rrezik ne kete zone, vazhdojne te perbejne shtyllat e tensionit.
Ne mengjes, ne zonen e Laprakes, rrezimi i pemes ka demtuar nje automjet qe dic duket nga fotot ka qene nje Benz i parkuar te cilit i ka rene siper nje peme duke e shkaterruar.
makina-peme

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet