Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Enca Haxhia “cmend” arabët….

enca-haxhiaaEnca Haxhia ka bërë për vete shumë sauditë. Këngëtarja shqiptare, e cila e “dridh” fortë në videoklipin e hitit të saj me titull “A po t’pëlqen”, është bërë e popullarizuar në disa pjesë të Arabisë Saudite.

Siç kuptohet, kënga e saj transmetohet në radiot e atjeshme, por edhe nëpër diskoteka. Shumë arabe i shkruajnë në arabisht këngëtares së re.
Duke e ditur që Arabia Saudite është aq e pasur, nuk është largë mendsh që Enca të zhvendoset për të krijuar karrierë atje.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet