Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Bie breshër në Tiranë, shtresë e bardhë në tokë…

bresheri-tiraneReshjet e Shiut qe kane vazhduar prej disa ditesh, pasditen e te dieles jane shoqeruar edhe me bresher.

Nje shtrese e bardhe bresheri me kokrra te medha ka shtruar rruget e Tiranes pas mesdites se diele.

Reshjet e shiut po vazhdojne ne gjithe vendin duke sjelle situate problematike ne zonat e Fierit, Permetit, Gjirokastres e Vlores si dhe ne Berat.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet