Lajmi Fundit
Portali Lajmifundit sjell Lajme nga Shqiperia, informacionet e fundit, lajmeshqip, lajmet, lajm nga vendi, lajme nga kosova, lajme rajoni, bota, live te fundit news 24

Aksident në Tiranë, plagoset rëndë kalimtari tek “Qemal Stafa”

aksident-natenNjë person u aksidentua mëngjesin e së dielës në Tiranë në afërsi të shkollës “Qemal Stafa” ku si pasojë e përplasjes një person ende i paidentifikuar u plagos rëndë.
Policia, e cila mbërriti në vendngjarje dërgoi të plagosurin në spitalin e traumës ndërkohë që shoqëroi

drejtuesin e mjetit tip Renault.
Shkak i aksidentit mësohet se u bë lëvizja tej normave të shpejtësisë së makinës, por edhe ndërprerja e rrugës nga i aksidentuari.

Anetaresohuni ne Forumin e LajmiFundit.al dhe diskutoni e postoni lirisht per te gjitha temat qe deshironi!

Pergjigju

Adresa juaj e-mail nuk publikohet