Motorri përplaset me bicikletën, dy të plagosur në Tiranë

0

aksident-natenNjë aksident automobilistik i ndodhur mbrëmjen e të dielës në Tiranë është bërë shkak për plagosjen e dy personave.

Sipas policisë, një motor është përplasur me një biçikletë në “Rrugën e Barrikadave” dhe për pasojë kanë mbetur të plagosur të dy drejtuesit e mjeteve.

Kliko per me shume info

Të plagosurit u dërguan menjëherë në spitalin e Traumës, për të marrë ndihmën e nevojshme mjekësore.
Policia ka nisur hetimet në lidhje me shkaqet e aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.