Lezhë, plagoset me armë në rrethana të paqarta 35-vjeçari

0

policia-lezhePlagoset me armë në rrethana të paqarta një 35 vjeçar në Lezhë.
I riu ka mbetur i palgosur të dielën në lagjen “Besëlidhja”.

Sipas policisë, mësohet se i plagosur ka mbetur Ervin Rajtja 35 vjeç.

Kliko per me shume info

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Lezhës ku mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka thënë se ende nuk dihen ende rrethanat e plagosjes së tij.

Policia është njoftuar nga spitali për mbërritjen e të riut me plagë të shkaktuara nga armë zjarri dhe menjëherë ka nisur hetimet.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.