Lezhë, gjendet i vdekur fëmija 16-vjecar, nisin hetimet

0

ambulanca-maqedonGjendet trupi i pajetë i një adoleshenti në Lezhë. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Tresh, ku 16 vjeçari, M.Ndoja u gjet u varur në një pemë pranë banesës.
Policia ka thene se trupi i pajetë i të miturit është gjetur nga familjarët, të cilët më pas kanë bërë dhe denoncimin në komisariat.

Viktima është transportuar drejt morgut të Lezhës, ku do ti nënshtrohet ekspertizës mjeko-ligjore për të përcaktuar edhe shkaqet e vdekjes.
Policia nga ana e saj ka thene se po vazhdon heitmet oer ngjarjen.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.